Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Chaser Salt Pamberry

(0) відгук
Артикул: 806846 Виробник: Chaser

Немає в наявності

Все кото любить ягідки-увага. Знаменита компанія з України Chaser, випустила свою нову суміш для електронного ширяння, з якою ви зможете парити втричі менше ніж зазвичай, її назва-Salt Pamberry.

Що стосується смаку, то тут зібрані найсмачніші плоди природи, це: Солодка чорниця, стиглий гранат, ніжна полуниця та неймовірна ожина.

З цією сумішшю ви зможете як уже було сказано парити набагато менше, і все це багато в чому завдяки її основі, так як суміш сольова - вона має підвищену якість поглинання та покращені смакові параметри. З нею ви всього за пару тяг досягнете ефекту насиченості без великої шкоди для своїх легень.

Ви можете купити Chaser Salt Pamberry та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 30мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися