Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Що таке Кліромайзер

Що таке Кліромайзер

Кліромайзери (clearmizers) є одним із найновіших і найпопулярніших пристроїв на ринку. Цей тип пристроїв, як правило, має циліндричну форму та корпус з полікарбонату або термостійкого скла. Прозорий бак дозволяє бачити рівень рідини усередині кліромайзера. Залежно від конструкції, кліромайзери бувають розбірні та не розбірні, з нижнім або верхнім випарником. Кліромайзери з верхнім випарником мають довгий гніт, нижній випарник має короткий гніт. Дана конструкційна різниця дозволяє по-різному передавати смак рідини, що використовується при ширянні. Розбірні кліромайзери на відміну від нерозбірних мають можливість заміни випарника, відповідно нерозбірні кліромайзери коштують дешевше, і розраховані на двомісячний цикл, цього часу якраз вистачає, щоб кинути палити. Кліромайзери мають чудову перевагу, вони повністю прозорі. Це означає, що Ви можете бачити, скільки рідини залишається, і Ви не будете зрештою відчувати гар, коли рідина закінчиться.

Кліромайзер різних виробників мають різну зовнішню форму та розмір резервуара. Ви самі собі можете підібрати кліромайзер за формою і зовнішнім виглядом.

Види кліромайзерів

Якщо після заправки ви відчуваєте смак гару, то це означає, що ваш гніт ще сухий, потрібно трохи почекати, поки гніт не набере рідини, в іншому випадку заправте більше рідини в бак.

 1. Зібраний кліромайзер
 2. Краплинний наконечник
 3. Бак кліромайзера
 4. Гніт
 5. База кліромайзера з різьбленням на батарею
 6. Випарник

Плюси кліромайзера

 • Велика ємність для рідини, як правило, близько 1,6 – 3 мл.
 • Прозорий бака дозволяє побачити точну кількість рідини.
 • Великий життєвий цикл
 • Багато людей стверджують, що кліромайзер з верхнім випарником надають кращого смаку

Мінуси кліромайзера

 • Коштують дорожче не розбірних кліромайзерів та картомайзерів
 • Може зберігати аромат від попередніх рідин
 • Може протікати в залежності від виробника

Автор: +Олександр


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте за номером ☎ (097)652-88-40

2229