Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Що таке pod системи

Всім нам відомо, що вейпінг – це хороша можливість кинути курити сигарети та перейти на безпечний аналог. На жаль, вейпери-початківці стикаються з дуже поширеною проблемою: вони повертаються до шкідливої звички, адже спробувавши електронну сигарету низької якості, у людини зникає бажання парити. Але дешеві електронні сигарети – далеко не єдина причина. Якщо ви придбали крутий багатофункціональний девайс, це ще не означає, що вдасться отримати від нього задоволення. Більшість початківців просто не можуть самостійно розібратися, як працює вейп, як міняти випарники, як очищати бак, вибирати рідину. Люди хочуть перейти на електронні сигарети, але починають або з бюджетних моделей, або купують надто складні у використанні аксесуари. Але цю проблему можна легко вирішити. Виробники вигадали справжню панацею для людей, які хочуть перейти на ширяння - pod системи. Вони відносно дешевші і прості у використанні. За досить невисокою ціною ви отримаєте якість, і високу продуктивність електронного девайсу, і крутий дизайн.

Якщо вас охоплює страх, коли ви бачите зайві кнопки і не хочете витрачати час на те, щоб зрозуміти як все ж таки працює пристрій, то спробуйте pod системи. Це один з різновидів електронних сигарет, який зараз стрімко набирає популярності. У чому особливість цього девайса? Pod система відрізняється від звичайного вейпу конструкцією. У такому пристрої є картридж. Будова pod системи така як у картомайзера, але потужність та ємність рідини тут більш універсальна. Взагалі, pod система є чимось середнім між простим паровипарником і навороченим боксмодом, який коштує більше ста доларів. Зовні головною відмінністю системи від звичайного вейпу є розмір. Експлуатувати таку ультрапортативну систему зможе навіть початківець.

Pod системи можна умовно поділити на два види: закриті та відкриті. Останні стали своєрідною еволюцією у світі вейпінгу, адже перші з'явилися раніше. Людина, яка використовує закриту систему, не може ніяк втрутитися в процес. Картридж неможливо змінити або дозаправити. Виробники вигадали такі пристрої, щоб люди отримали рідину прямо із заводу. Тобто, коли ресурс закінчується, треба купувати новий картридж. Зазвичай у таких девайсах туга затяжка і вони нагадують чимось звичайні сигарети. Це допомагає швидко позбутися нікотинового голоду.

Чому відкриті поди були еволюцією? Користувачі хотіли більшого асортименту смаків і тому з'явилися набори, які були схожі на звичайні електронні сигарети, але були набагато компактнішими і мали простий конструктив. Зараз навіть найпопулярніші виробники роблять набори з мінімальним рівнем обслуговування, тобто споживач змінює випарники іноді і дозаправляє картриджі. Тому так багато вейперів-початківців і навіть досить досвідчених вибирають pod системи.

Як користуватися цим девайсом?
У верхній частині пода вставляється картридж. Коли ви випаруєте його або захочете поекспериментувати зі смаком, то просто картридж можна вийняти. Більшість систем під можна зарядити від micro USB, який є у кожного.

Рідини для системи pod. Як обрати?
На сьогодні ринок рідин для подів постійно розвивається. Ті вейпери, які користуються батарейними модами, зазвичай вибирають рідину з високим коефіцієнтом VG, адже саме для цього створено більшість атомайзерів. Підсистеми можуть функціонувати і з такими жижами. Однак для хорошого просочення потрібна якісна основна база, тобто варто поєднувати і PG, і VG у пропорції 50\50. Для новачків, які мріють кинути палити, перевагою є те, що від системи можна отримати набагато більше нікотину, ніж від звичайної електронної. сигарети. У традиційних вейпах середній атомайзер на чотири мл, а середній рівень нікотину в жижі становить три мг. Людина, яка кидає курити, не зможе насититися нікотином, завдяки такому пристрою. Для когось це суттєвий недолік. А ось в основі pod систем сольовий нікотин.

Що таке сольовий нікотин?
Переважна більшість вейперів вважає, що сольовий нікотин дозволяє отримати майже такий самий ефект, як від звичайних сигарет. Nic Salt, тобто нікотинову сіль, одержують із тютюнових культур. Саме тому відчуття після використання pod системи нагадують вейперам про сигарети. Рідини для подів мають дозування 50 мг і 30 мг, тому використовувати їх в атомайзері та дріпках небажано.

Головні переваги під систем:
1. Недорогі в порівнянні з іншими девайсами і до того ж дозволять заощаджувати тисячі гривень на рік тим, хто перейшов на поди зі звичайних цигарок.
2. Насолода достатньою порцією нікотину та максимальна наближеність по відчуттям до сигарет.
3. Не протікають. Резервуари звичайних пристроїв схильні до протікання, проте в pod системах немає такої проблеми. Це насамперед стосується вже заправлених картриджів.
4. Портативні пристрої. Це чудовий варіант для поїздки чи прогулянки на природі. Використовуйте поди будь-де, адже вони невеликі і в кишені не займуть багато місця. Навіть найбільші моделі подів набагато менше за розміром, ніж боксмоди.
5. Прості в експлуатації . У більшості подів є лише одна кнопка для керування. Це значно полегшує процес ширяння для новачків. Картриджі легко вставити та вийняти. Людина, яка ніколи не тримала в руках електронну сигарету, може взяти pod систему, натиснути одну-єдину кнопку і просто почати парити.

Якщо ви хочете поринути у світ вейпінгу, але не можете розібратися зі складними моделями, то pod – ваш шанс освоїти ази вейпінгу.
Це хороша альтернатива стартовим наборам, боксмодам з регулюванням потужності та механічним модам. Під гарантовано допоможе вам відмовитися від шкідливих тютюнових виробів – у гіршому випадку надовго, а в кращому – назавжди. Це гроші, які ви витратите не дарма.