Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Cinematic Dark Saltman Apple Zombie

(0) відгук
Артикул: 806938 Виробник: Cinematic

Немає в наявності

Apple Zombie – це перша суміш для заправки електронних сигарет у новій лінійці компанії Cinematic Dark Saltman, яка виробляє одні з найсмачніших сумішей у вейп-індустрії.

Варто врахувати те, що суміш є сольовий і має підвищену міцність - 25 міліграм нікотину міститься в суміші. Смакові якості їй дісталися від величезної кількості сортів солодких яблук, які можуть закрутити вам голову.

База суміші, як і завжди складається з двох важливих інгредієнта: пропілен-гліколю та чистого гліцерину, проте важливе їх співвідношення, і воно тут 50/50, і це означатиме те, що багато вейперів будуть у захваті від неї, так як з нею можна буде генерувати величезні хмари пара.

Ви можете купити Cinematic Dark Saltman Apple Zombie та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися