Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Cinematic Dark Saltman Fragaria Witch

(0) відгук
Артикул: 806937 Виробник: Cinematic

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Fragaria Witch - це нова суміш для POD-систем, яку виготовив один з найпопулярніших виробників з України Cinematic Dark Saltman.

Смак у рідини настільки чарівний, ніби її по правді виготовила відьма, суміш має смак чарівної суниці та маленького келиха шампанського, який додасть трішки колючих бульбашок.

Вміст нікотину в суміші не така вже й велика, всього 25 міліграмів, однак і вони можуть викликати нікотину-залежність, так що будьте обережні. Що стосується пропілен-гліколю і гліцерину в суміші його співвідношення становить всього 50 на 50.

Ви можете купити Cinematic Dark Saltman Fragaria Witch та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися