Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Cinematic Salted Tobacco Mentol

(0) відгук
Артикул: 806745 Виробник: Cinematic

Немає в наявності

Tobacco Mentol – це абсолютно нова рідина від популярного виробника сумішей для заправки електронних сигарет та вейпів Cinematic Salted.

Ця суміш має досить привабливий, але все той же класичний смак тютюну, який доповнюється легкою ноткою метолової свіжості. Варто також сказати, що дана суміш заснована на сольовому нікотині, що дасть вам велику смакопередачу суміші.

Знайти цю та ще багато інших рідин ви зможете у нашому інтернет-магазині Sigaretka, за найнижчими цінами у мережі на даний момент.

Ви можете купити Cinematic Salted Tobacco Mentol та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Табачные, Мятные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися