Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Cork Lemonade

(0) відгук
Артикул: 806894 Виробник: Cork

Немає в наявності

Всіми улюблена компанія Cork зовсім недавно випустила чарівну лінійку рідин для заправки електронних пристроїв для ширяння, і серед них є один цікавий екземпляр - це Lemonade.

Смак у цієї суміші, неймовірний-це лимонад з полуницею і суницею, від якого ви будете на сьомому небі від задоволення.

Вміст нікотину в даній суміші може відрізнятися в залежності від її версії, це може бути 0 мг, тобто без нікотину, 1.5 мг, або 3 мг нікотину. Що стосується співвідношення пропіленгліколю та гліцерину, становить 30 на 70.

Придбати цю суміш ви можете будь-якої миті на нашому сайті вейп-шопу Sigaretka, за доступною ціною, яка доступна всім нашим клієнтам.

Ви можете купити Cork Lemonade та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Напитки, Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися