Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Custard Monster Salt Vanilla

(0) відгук
Артикул: 807394 Виробник: Vape Labs

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Нічого не зможе зрівнятися зі скромним і м'яким смаком ванілі з вершками цей смак буде радувати вас своєю ніжністю та солодощами, цим смаком можна буде насолодитися в повсякденні будні і будьте впевнені вам він не приїстись, а людям які давненько шукали шикарний смак ванілі рекомендовано взяти собі дану рідина і насолоджуватися її смаком. Рідина ідеально підійде на девайси з низьким енергоспоживанням, і оскільки нікотин не техашить ви отримаєте весь спектр смаку і завдяки цьому ви зможете насолодитися цією рідиною.

Ви можете купити Custard Monster Salt Vanilla та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 24мг, 48мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися