Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Day of the Dead Mango

(0) відгук
Артикул: 806915 Виробник: Day of the Dead

Немає в наявності

Компанія з виготовлення сумішей для електронного ширяння Day of the Dead, випустила свою нову лінійку сумішей, в якій зібралася досить велика кількість різних смаків та рідина під назвою Mango, є однією з цих сумішей.

Як можна зрозуміти з назви суміші, у неї смак чарівного манго, проте не одного сорту, як це заведено робити, а цілих двох-зеленого і жовтого. Дана суміш має повністю натуральну основу, і має гідну передачу смаку, що стосується її міцності, то місткість нікотину тут може змінюватись від 0, 1.5, і 3 мг нікотину.

Придбати її в обсязі 60 мілілітрів ви можете зараз у нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Day of the Dead Mango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися