Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Day of the Dead Salt Tripple Mango

(0) відгук
Артикул: 807180 Виробник: Day of the Dead

Немає в наявності

Day of the Dead в черговий раз дивує нас таким, здавалося, повсякденним смаком як манго. Ну що ще про манго можна сказати? Манго було вже скрізь і при всьому бажанні дивувати тут нічим.

А ось не тут було сказали Day of the Dead і випустили Tripple Mango . Tripple Mango - це комбінація із соковитих жовтих і витриманих зелених сортів манго, які просто таки бомбардують смакові рецептори.

Просимо так само бути уважними бо рідина містить високу концентрацію нікотину і не призначена для пристроїв, що не мають сигаретної затяжки.

Ви можете купити Day of the Dead Salt Tripple Mango та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 40мг, 60мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися