Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Dinner Lady Summer Holidays - Cola Shades

(0) відгук
Артикул: 806565 Виробник: Dinner Lady

Немає в наявності

Рідина Cola Shades від виробника Dinner Lady Summer Holidays – це по-справжньому смачна кола з лимоном. Гарантовано видаляє спрагу! Це освіжаюча рідина для електронних сигарет зі смаком улюбленої всіма коли, залита соком кислого лимона. Що може бути більш привабливим, ніж крижана склянка грайчастої коли з часточкою лимона? Як і з усіма рідинами Dinner Lady, цей смачний безалкогольний напій має крижаний аромат. Ця ароматна та смачна рідина зі смаком напоїв є одним із найкращих нових міксів преміум-класу, що потрапили на полиці вейпшопів. Однієї затяжки ніколи не буває достатньо!

Ви можете купити Dinner Lady Summer Holidays - Cola Shades та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Англия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися