Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Dinner Lady Summer Holidays - Guava Sunrise

(0) відгук
Артикул: 806570 Виробник: Dinner Lady

Немає в наявності

Рідина Guava Sunrise від виробника Dinner Lady Summer Holidays - це холодний мікс тропічних фруктів з величезним смаком. Соковиті заморожені шматочки гуави в перемішку зі шматочками кисло-солодкого ананаса точно не залишать вас незадоволеними! З вашого першого вдиху холодний аромат гуави, солодкий і зрілий, поєднується з соковитим ананасом, який має кисло-солодкий відтінок. Також сплеск вершків, який пом'якшує всю картину ,   закінчує мікс додаванням гладкого та приємного шару до цієї фруктової рідини. Любителям крижаних тропічних міксів точно сподобається цей смак!

Ви можете купити Dinner Lady Summer Holidays - Guava Sunrise та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Англия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися