Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Directors Cut The Lost One

(0) відгук
Артикул: 4042 Виробник: Directors Cut

Немає в наявності

У нашій новій рідині від відомого виробника рідин для електронних сигарет та вейпів Directors Cut, об'єдналися всі наші улюблені уподобання, від яких ми не відійде довгий час, і назва цієї суміші - The Lost One.

Ця суміш буде останньою вашою радістю в апокаліпсисі, адже вона вміщує смак свіжої малини яку тільки зірвали і солодких цукерок, які всі так люблять. Цей смак ви згадуватимете довгий час після того, як ви його востаннє пробували.

Придбати цю рідину можна буде за доступною для багатьох ціною яка сподобається багатьом, а знайти її зможе будь-хто в нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Directors Cut The Lost One та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Солевой никотин: 1

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися