Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Dr.Shugar Batermelon Chilled

(0) відгук
Артикул: 3916 Виробник: Dr.Shugar

Немає в наявності

До нас у гості зайшов старий друг тільки з невеликими покращеннями, зовсім недавно компанія Dr.Shugar модифікована свою стару рідину і випустила зовсім нову, зустрічайте оновлений Batermelon Chilled.

Це все та ж рідина зі смаком кавунової цукерки, але тільки з додаванням багато важливого компонента який врятує вас у спекотні дні і це простий холодок, начебто незначний компонент, але докорінно змінює смак рідини.

Купити його можна в будь-якому вейп-шопі та будь-якому інтернет-магазині та скрізь за оптимальною ціною, яка сподобається багатьом клієнтам та користувачам електронних пристроїв.

Ви можете купити Dr.Shugar Batermelon Chilled та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися