Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Dr.Shugar Chitz Batermelom

(0) відгук
Артикул: 3914 Виробник: Dr.Shugar

Немає в наявності

Рідина для електронних сигарет і вейпів Chitz Batermelom - це неймовірний прорив для відомої компанії Dr.Shugar, адже вона змогла винайти щось нове, а саме новий смак який підкорить всіх хто її зможе спробувати.

Ця рідина зі смаком цукерок з блакитного кавуна введе вас в екстаз від задоволення, адже спробувати ви зможете таке можна практично тільки тут, від цього виробника.

Не пропустіть свій шанс і купіть цю унікальну рідину за доступною ціною і ви 100% зможете виділитися з цієї сірої маси, які так і курять старі і не смачні рідини.

Ви можете купити Dr.Shugar Chitz Batermelom та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися