Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Dr.Shugar Strawbert Chilled

(0) відгук
Артикул: 3922 Виробник: Dr.Shugar

Немає в наявності

В черговий раз ми будемо дивитися на шедеври нікотинової промисловості від компанії Dr.Shugar, яка випустила свою але рідину але на базі старої, але менш смачнішою вона не стає і називається вона також смачно, як і сама рідина-Strawbert Chilled.

Ця рідина зі смаком соковитої полуниці та морозного холодку, зможе вас освіжити у нелегкий спекотний день і навіть зможе заморозити вас так що від холоду у вас зведе вилиці.

Придбати цю чудову рідину можна в багатьох вейп-шопах і практично в будь-якому інтернет-магазині даної продукції, за оптимальною ціною, яку осилить багато клієнтів.

Ви можете купити Dr.Shugar Strawbert Chilled та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися