Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Eco Van Vape BritishCrown

(0) відгук
Артикул: 3879 Виробник: Eco Van Vape

Немає в наявності

Цього разу відома своєю гарною якістю продукції компанія Eco Van Vape вирішила виготовити вишуканий пряний смак для тих хто любить строгий класичний костюм, до вашої уваги BritishCrown.

Ця рідина не має в собі нічого зайвого, лише тютюн і прянощі, але це не позбавляє його прекрасного смаку, ця рідина це традиційний смак, який підійде як для людей зрілого покоління, так і любителів простих, але смачних рідин.

Щоб купити цю рідину не варто докладати особливих зусиль так як вона не дуже багато коштує і її зможуть купити всі хто хоче виділитися серед безлічі інших смаків.

Ви можете купити Eco Van Vape BritishCrown та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 3мг, 6мг, 9мг
Вкусы: Табачные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися