Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Електронний кальян Starbuzz E-hose

(0) відгук
Артикул: 700299 Виробник: STARBUZZ

Немає в наявності

1) Найпоширеніший обман починається з того, що продавець на запитання клієнта- чиє виробництво відповідає США. Ймовірно він це говорить для того, щоб відкинути будь-які сумніви у клієнта, у тому, що у нього підроблена копія. Але насправді оригінальні Starbuzz E-hose виробляють не в США і не в Європі, а в Китаї. Так, так! Але це сертифікований завод, який знаходиться в недоступності для звичайних покупців AlibabaEbay та інших інтернет-сайтів, і цей завод працює виключно на одного клієнта - Starbuzz Tobacco Company.

2) Завжди дивіться ціну. Якщо ціна нижча за 2000грн. Існує велика ймовірність того, що це підробка т.к. ніхто не захоче продавати Вам оригінал E-hose на збиток собі. Звичайно вигадуються шахраями всілякі історії про те, що кальяни були куплені за старим курсом долара або те, що дуже велика кількість замовили і їм зробили величезну знижку. Це все брехня, не ведіться!

3) Якщо людина продає на дошках оголошень, вконтакті або в інстаграм, не маючи банально свого інтернет-магазину, найімовірніше ця людина просто купує маленькими партіями копії кальянів Starbuzz E-hose і продає їх тут утричі дорожче. Пояснимо чому. Справа в тому, що для того щоб зробити закупівлю на оригінали E-hose потрібно велику кількість штук замовити плюс мати юридичну особу що б за білими схемами легально розмитнити, а не ввозити контрабандою або особистим вантажем. Наш магазин eshisha.com.ua може собі це дозволити. ми є найпопулярнішим магазином електронних кальянів в Україні і маємо досить великий потік клієнтів, за рахунок чого ми можемо собі дозволити такі ризики.

4) Гарантія! Це мабуть найважливіше, що хвилює клієнта: "А що буде якщо він у мене за тиждень перестане працювати, Ви мені його поміняєте на новий?" Здебільшого продавці копій дуже не люблять це питання і всіляко ухиляються від нього кажучи- "Ви знаєте, у нас такого ніколи не було" або "Ми при вас його можемо перевірити, якщо не буде працювати замінимо", але ніхто конкретно не говорить, що дає гарантію. Але на коробці підробок (всі написи були скопійовані з коробки оригіналу) написано, що гарантія від виробника-1 рік. Це означає те, що якщо кальян був бракований або перестав працювати сам по собі, тобто не з вини покупця (не було зовнішніх ознак сильного падіння тощо), то компанія-виробник відшкодовує збитки компанії імпортеру, а імпортер у свою чергу, Яким є наш магазин замінює без будь-якого питання даний кальян клієнту. Тому ми питання про гарантію не боїмося!) Наша гарантія- 1 рік як і написано на упаковці!

Отже, настав час розглянути приклади відмінності копій від оригіналів Starbuzz E-hose:

1) Перша та одна з найважливіших деталей – напис патенту 1014 та напис RoHS CE (Restriction of Hazardous Substances) – директива, що обмежує використання потенційно небезпечних елементів в електротехнічному та електронному обладнанні. Але зараз китайцям не важко на підроблених кальянах надрукувати циферки і видавати кальяни за оригінал, тому не сильно звертайте увагу на них. Якщо написів зовсім немає, то підробка на стільки погана, що вона навіть не претендує бути схожим на оригінал, а якщо написи є, це добре, але далеко не означає, що в руках у Вас оригінальний кальян Starbuzz E-hose.

2) В оригіналі Starbuzz E-hose на трубці є клапан, який створює додатковий вакуум, за рахунок чого і виходить велика кількість диму, в копії клапана зазвичай немає, або він дуже примітивний і не виконує своєї функції. (На фото знизу-зліва трубка від оригінально Starbuzz E-hose, праворуч-копія).

3) Плетіння та насиченість напису. Нижче на фото видно, що у Оригіналу (червоний колір) напис E-hose внизу більш насичений, ніж у копії праворуч, плюс якщо придивитися, на самій трубці кальяну у підробки плетіння ширше.

4) Гумка-фіксатор для картриджів повинна бути виконана з м'якого силікону, яка вільно втягується вгору під трубку кальяну. У підробок ці гумки бувають різні, в основному йдуть без двох власників, але й досить багато копій йдуть з ідентичними на вигляд гумками, але на дотик вони тверді і грубі

5) дуже важлива деталь, яку просто неможливо помітити не розбираючись у цих кальянах. Це внутрішній матеріал обробки. У копії йде низькоякісний метал, який окислюється і після місяця використання починається ефект гіркоти при курінні, а через ще більший за тривалістю час диму стає дуже мало, і нещодавно "щасливі володарі" стикаються з проблемою, що їх кальян вже не приносить їм того. задоволення, що раніше, а просто взагалі не потрібний т.к. гірчить горло і дуже мало диму. В Оригіналі Starbuzz E-hose використовується високоякісний алюміній, який навіть при тривалому використанні не окислюється та не засмічує зони, якими проходить пара. Але все одно іноді потрібно протирати ці відсіки серветкою.

На фото-зліва оригінал, справа копія.

6) Дуже важливо, яким кольором світиться внизу лампочка кальяну під час куріння. В оригіналах, залежно від кольорів, повинно бути так: червоний колір - червона лампочка, синій колір - синя лампочка, фіолетовий колір - фіолетова лампочка, рожевий колір - рожева лампочка, чорний колір - червона лампочка. При повній зарядці від мережі нижня лампочка повинна світитися зеленим кольором незалежно від кольору вашого E-hose.

7) І нарешті, що складають Вашого кальяну-витратні картриджі. На картриджі буває теж дуже багато підробок і зазвичай підроблені картриджі всовують у комплект разом з копіями. На фото нижче видно, що ліворуч в акуратно упакованій плівці, з оригінальним шрифтом "starbuzz" лежить картридж. Справа-дуже неякісна копія, де навіть шрифт не схожий на справжній, такі картриджі зазвичай відразу починають гірчити, важко тягнуться і їх смак залишає бажати кращого.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Електронний кальян Starbuzz E-hose та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися