Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Fancy Monster Berry Splash 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4108 Виробник: Fancy Monster

Немає в наявності

До нас сьогодні в гості зайшов ягідний мікс, від якого будуть у захваті навіть найдосвідченіші вейпери. Випустив цю рідину досить відома компанія Fancy Monster, а назва нашого клієнта - Berry Splash 60 ml.

Смак у цієї прекрасної рідини неймовірний, а саме-мікс з безлічі ягід і ніжними нотками барбарису, цей смак ви згадуватимете ще довго після ширяння її. Зараз вона доступна в обсязі 30 мл, що не зовсім багато.

Ціна на цю рідину буде не великою, і знайти її не складе вам труднощів адже вона є у нас на сайті Sigaretka. І після її покупки ви будете цілком задоволені придбанням.

Ви можете купити Fancy Monster Berry Splash 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися