Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Fancy Monster Mexico Cactus 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4110 Виробник: Fancy Monster

Немає в наявності

Сьогоднішній наш гість стане найкращим порятунком у великій пустелі, як Сахара. Нещодавно відома компанія Fancy Monster випустила незвичайну рідину, яка сподобається багатьом нашим клієнтам, які люблять незвичайні смаки, назвали вони цю суміш просто і лаконічно - Mexico Cactus 60 ml.

Смак як уже було сказано незвичайний, а саме це кактус легкою ноткою холоду, це стане чудовим способом, щоб освіжитися. Про якість цієї рідини не варто і адже вона як і завжди знаходиться на найвищому рівні. Також вона зараз доступна всім в обсязі 60 мл.

Ціна у неї досить приваблива і сподобається багатьом нашим клієнтам, а знайти її ви зможете у нашому інтернет-магазині Sigaretka.

Ви можете купити Fancy Monster Mexico Cactus 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: С холодком, Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися