Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Fluffy Puff Salt Berry Lemonade

(0) відгук
Артикул: 806970 Виробник: Fluffy Puff

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Berry Lemonade- це свіжа суміш для заправки е-сигарет, разом з якою ви зможете врятуватися від непомірної літньої спеки, виготовили її на виробництві однієї знаменитої компанії-Fluffy Puff Salt.

Смак у цієї рідини був відібраний у холодного лимонаду з різними чорними ягодами, від ширяння якої ви можете освіжити свій день.

Нікотину в ній може бути від 20 до 40 міліграм, тому що компанія випустила відразу дві моделі жижки для своїх споживачів.

Що стосується пропорцій базових компонентів, а це-пропілен-гліколь і натуральний гліцерин, то їх тут дорівнює кількість-50 на 50.

Ви можете купити Fluffy Puff Salt Berry Lemonade та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 15мл
Никотин: 20мг, 40мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися