Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Fuggin - Green Gobline

(0) відгук
Артикул: 806487 Виробник: Fuggin

Немає в наявності

Ця жувальна цукерка стала ще кращою! Ми вирішили піднести вам ваш улюблений цукерковий смак із родзинкою. Зелений гоблін з лінійки Oh My Gush від виробника Fuggin Vapor - солодкий льодяник, що тягнеться, з зеленим відтінком, який посилає цей аромат на Місяць і назад. Кожен вдих і видих збуджують ваші смакові рецептори з ностальгічними солодкими відчуттями, які змусять вас повернутися у дитинство. Кількість пари також неймовірно велика завдяки співвідношенню 80/20 VG/PG. Ця фруктова жувальна цукерок з начинкою принесе величезну кількість задоволення ласунам.

Ви можете купити Fuggin - Green Gobline та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися