Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Fuggin - Trouble Bubble

(0) відгук
Артикул: 806493 Виробник: Fuggin

Немає в наявності

Незалежно від того, наскільки витонченими стають наші смакові якості у зрілому віці, більшість з нас час від часу виявляють, що хочуть лише липкої та соковитої жувальної гумки. На жаль, весь цей цукор просто не підходить для наших зубів, руйнуючи їх. Тим не менш, є спосіб все ще отримати ту саму заповітну жуйку. Fuggin Trouble Bubble дозволяє вам насолодитися цими класичними ласощами в будь-який час, коли ваше бажання до смакота посилюється.

Кожна затяжка - це бульбашковий вибух солодкого смаку, яким можна насолоджуватися на вдиху та видиху.

Хмарне виробництво додає ще більшого задоволення в цю ностальгічну рідину для електронних сигарет. Справжній класичний смак жувальної гумки розігрується з кожною затяжкою, де б ви не знаходилися.

Ви можете купити Fuggin - Trouble Bubble та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися