Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Galaxy Purple Star

(1) відгук
Артикул: 2630 Виробник: Galaxy

Немає в наявності

Galaxy Purple Star - смак цієї рідини принесе вам ейфорію з нотками ароматного персика, натхненного яблука политого найніжнішим ванільним йогуртом.

  • Об'єм: 60 мл
  • Склад: VG/PG: 75/25
  • Компоненти високої чистоти
  • Країна виробник: Польща

Жидкость galaxy

Варіації нікотину:

  • 0 мг
  • 1,5 мг
  • 3 мг

? Зберігати у прохолодному та захищеному від світла місці, у щільно закритій оригінальній упаковці. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

?? Термін придатності 18 місяців (при 0С - +25С).

??? Як використовувати: Перед використанням добре збовтати. Контейнер має блокування для захисту дітей та друку. Щоб відкрити, натисніть кришку одночасно, поверніть її вліво.

???? Смачної та густої пари)


Ви можете купити Galaxy Purple Star та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Десертные
Страна: Польша

5 Galaxy Purple Star
Как по мне, то на постоянку просо супер, на вдохе йогурт с яблоком, а на выдохе сладкий персик, я слышал будут новые вкусы, очень хочется попробовать, когда???

Игорь 08 march 2019, 10:09

Как по мне, то на постоянку просо супер, на вдохе йогурт с яблоком, а на выдохе сладкий персик, я слышал будут новые вкусы, очень хочется попробовать, когда???

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися