Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

GEEKED OUT - DORK BREATH

(0) відгук
Артикул: 806473 Виробник: Bad Drip

Немає в наявності

Немає нічого гіршого, ніж смердючий подих. Dork Breath від Geeked Out викликає протилежне. Після ширяння цієї рідини преміум-класу ваше дихання буде пахнути золотом!

Дихання Дорка має смак чудового лимонаду, який був заповнений найсоковитішим червоним кавуном на планеті. Від вдиху до видиху, ваші смакові рецептори будуть покриті чудовим відчуттям прохолодного напою влітку.

Не турбуйтеся про удар по горлу нікотином. Тут він якісний.

При ширянні відчуття нікотину має один з найгладших і тонких відчуттів ударів у горлу, який може випробувати вейпер. Немає нічого кращого, ніж випарувати величезну порцію екстравагантної рідини і не турбуватися щоразу про кашлю. Тепер це те, що ми називаємо рай вейпера.

Ви можете купити GEEKED OUT - DORK BREATH та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися