Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

GEEKED OUT - SNOT SHOT

(0) відгук
Артикул: 806474 Виробник: Bad Drip

Немає в наявності

Snot Shot має смак чудової фруктового міксу між яблуками, грушами та ківі! На вдиху рідина викликає сильний аромат яблука, яке абсолютно до вподоби кожному вейперу, що любить смак яблука, і це дійсно стимулює смакові рецептори до насолоди. Якщо потримати пар у роті, то відчувається мікс солодкого яблука та груші. Після видиху Snot Shot настає час, коли в гру вступають груша та ківі. Ці два фруктові смаки дійсно чудово поєднуються один з одним, а також добре поєднуються з сильним яблуком, яке відчувається на вдиху.

Удар по горлу дуже тонкий і ледь помітний через якісний нікотин. Не відчувається печіння, бо BAD DRIP добре постарався над виробництвом таких смаків. Ви можете затягуватись максимально велику кількість пари і не відчувати навіть невеликої гіркоти в горлі.

Ви можете купити GEEKED OUT - SNOT SHOT та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися