Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Geekvape 521 Master kit v2

(0) відгук
Артикул: 2871 Виробник: GeekVape

Немає в наявності

Цей набір інструментів, як ви зрозуміли, є оновленою версією Geekvape 521 Master kit. Стару ж версію набору виробник дбайливо зняв із виробництва. Основною причиною виходу оновленої версії стала нова ергономіка інструменту та його доповнення. Даний інструмент буде необхідний як для любителів попарити, так і для вейперів зі стажем.


До складу набору входять: вкладка 521 tab mini, керамічний пінцет, щипці-плоскогубці, діагональні плоскогубці, складані ножиці та котушки джиг комплект (Coil Jig Set).
У нашому інтернет-магазині можна купити набір інструментів Geekvape 521 Master kit V2, який дозволить вам легко та якісно намотати спіраль, виконати коригування намотування гарячої спіралі під час її роботи. Також допоможе з укладанням вати.

Розробники 521 Master kit V2 крім забезпечення різними викрутками, виявили турботу про своїх покупців, вбудувавши в зручні ножиці омметр для виявлення обриву спіралі та його місця. А Coil Jig Set допоможе вам легко здійснити пропалення. В цілому для довгої та безвідмовної роботи вашого девайсу потрібно пам'ятати, що він потребує хорошого обслуговування, а набір Geekvape 521 Master kit V2, відмінно підійде!

Ви можете купити Geekvape 521 Master kit v2 та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися