Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit 100W

(0) відгук
Артикул: 807635 Виробник: GeekVape

Немає в наявності

Під-моди останнім часом сильно перетворилися і успішно зайняли своє місце на ринку. У порівнянні з першими моделями, функціонал став помітно більшим. Найбільш популярним пристроєм такого є Geekvape Aegis Boost Pro Pod Kit.

Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit 1000W

Пристрій Aegis Boost Pro Pod Kit – це остання модель пристроїв у лінійці POD-систем Aegis. Особливою рисою цих аксесуарів є пилу вологозахист і універсальність. Компанія Geekvape володіє великим досвідом у розробці та створенні подібних пристроїв, тому вони користуються величезною популярністю на ринку.

Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit 1000W

"Одноразовий" Geekvape Aegis це підмод невеликого розміру, який працює від знімного акумулятора 18650, має можливість зміни картриджа або випарників з 510 конектором. Зовнішній вигляд пристрою не сильно змінювався від молодших моделей. Однак він має пиловологозахист IP67, що робить його захищеним від води, пилу, ударів. Aegis Boost підтримує знімні випарники серії P, RDTA-картриджі або будь-які атомайзери на 510 конекторі. Пристрій доступний у чорному, сріблястому, синьому, червоному, райдужному та gun metal кольорах.

Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit 1000W


Важливою особливістю пристрою є можливість заміни картриджа на стандартний атомайзер 510 конекторі. При його встановленні пристрій стає класичним бокс-модом. Адаптер/картридж встановлюються за стандартною методикою - за допомогою клямки на бічній площі пристрою.
Geekvape Aegis – значно покращена версія пристроїв лінійки Aegis. Розробники Geekvape взяли до уваги всі зауваження та поради користувачів та виправили їх. Кожен покупець, який прийме рішення придбати даний продукт, отримує відмінний універсальний пристрій, який радуватиме його практичністю використання, багатофункціональністю та зручністю використання.

Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit 1000W

Особливості Aegis Boost Pro Pod:

  • 100W вихідний потужності
  • Змінний АКБ формату 18650 (у комплект не входить)
  • IP67 захист (пиловологозахищений)
  • Є можливість використовувати базу RBA і 510 перехідник (комплект не входить)
  • Об'єм картриджа 6 мл

Комплектація:

  • Мод Geekvape Aegis Boost Pro
  • 1 шт картридж Aegis Boost Pro (встановлений випарник 0.2 Ом)
  • 1 шт запасний випарник 0.4 Ом, кабель USB – USB Type C
  • Інструкція

Придбати цей пристрій можна у нашому інтернет-магазині Sigaretka або відвідавши наші роздрібні точки у Києві.

Ви можете купити Geekvape Aegis Boost Pro Pod Mod Kit 100W та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Мощность (Ватт): 100
Pod система: 1
Объем бака: 6мл

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися