Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Geekvape Avocado RTA Silver

(0) відгук
Артикул: 700787 Виробник: GeekVape

Немає в наявності

GeekVape Avocado – оригінальний бакомайзер, що обслуговується, виконаний в стилі «генезис». Оснащується баком на 3 мл та нижньою подачею рідини у випарну камеру.

Простора база з Velocity-подібними стійками дозволяє розмістити всередині одну або дві спіралі. Доступ до камери випаровування здійснюється навіть при повному баку. Унікальна конструкція з нижнім розташуванням бака повністю виключає протікання рідини.

Бакомайзер виконаний з нержавіючої сталі і скла Pyrex, відрізняється високою якістю обробки і збирання, а також має дизайн, що запам'ятовується.

Ключові особливості GeekVape Avocado:
Бакомайзер поставляється в зборі з дріп-типом з нержавіючої сталі. Дрип-тип встановлюється у роз'єм за допомогою адаптера, що дає можливість замінити його на іншу модель 510 типу.

У комплекті також є термостійкий дрип-тип дріп-тип чорного кольору. Він відноситься до так званих Wide Bore Drip Tip і підійде любителям вільної затяжки і великого обсягу пари, що видується.

Запасний дрип-тип і 510 адаптер встановлюються в посадкове місце за допомогою різьбового з'єднання. Верхня кришка (Top Cap) також використовується для налаштування сили затягування. Внутрішня спідниця кришки має два овальні отвори для використання бака тільки в двоспіральному режимі і три круглі отвори, які дозволяють налаштувати силу затяжки для двох або однієї спіралі.

Дії з налаштування обдування проводяться за допомогою обертання верхньої кришки. Майданчик бази має діаметр 17.8 мм, що дозволяє розмістити всередині масивні намотування типу Clapton.

Внутрішній пристрій випарної камери включає дві бічні стійки (з ізолятором – плюсова) в стилі Velocity. У кожній стійці просвердлені два отвори, які розташовуються один над одним. Відстань між стійками становить 7 мм, діаметр отворів для спіралей – 2 мм.

Ніжки спіралей протягуються в отвори на кожній стійці і притискаються бічними шестигранними гвинтами (в комплекті є відповідний ключ). На майданчику бази розташовані чотири отвори діаметром 4 мм, в які опускаються кінці бавовняного ґноту. Вони повинні бути повністю занурені у рідину та діставати до дна бака. Також через ці отвори здійснюється заправка рідини в бак. Пристрій може працювати з однією або двома встановленими спіралями. У першому випадку на протилежну від спіралі сторону встановлюється керамічна заглушка (входить в комплект), яка блокує подачу рідини через вільні отвори.

Обдув також слід налаштувати таким чином, щоб повітря в камеру випаровування проникало тільки з боку встановленої спіралі. Щоб отримати доступ до скляної колби, слід повністю викрутити плюсовий пін конектора та від'єднати базу від конекторної частини (плюсова стійка в базі втрачає кріплення). Колба затиснута між базою та конекторною частиною, які з'єднуються між собою по різьбленню.

Бакомайзер оснащується традиційним 510-м конектором. Плюсовий контакт має позолочене покриття і має можливість регулювання.

Додаткові характеристики:

 • Опір: налаштований
 • Конектор: 510, регульований плюсовий контакт
 • Кількість спіралей: 1, 2
 • Об'єм: 3 мл
 • Матеріал: нержавіюча сталь, скло Pyrex
 • Діаметр: 22 мм
 • Висота: 43 мм (з дріп-типом), 33 мм (без дріп-типу)
 • Вага: 49 г


Комплектація:

 • 1 х Бакомайзер, що обслуговується GeekVape Avocado в зборі зі сталевим дрип-типом
 • 1 х Широкий дріп-тип (Делін)
 • 1 х Запасна колба (матова)
 • 1 х Керамічна заглушка для заправки/установки однієї спіралі
 • 1 х Ремкомпект: гвинти для кріплення спіралі, набір ущільнювальних кілець, ключ-шестигранник
 • 1 х Подарункова коробка

Ви можете купити Geekvape Avocado RTA Silver та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Диаметр: 22мм

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Рекомендовані продукти

Ви дивилися