Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Harum Manis Apple 120ml

(0) відгук
Артикул: 806211 Виробник: Harum

Немає в наявності

Apple 120ml - це нова фруктова рідина, яка зможе надихнути в вас дух літа і не відпустить вам ще дуже довго, виготовив цю суміш популярний виробник сумішей для електронного ширяння Harum Manis.

Ця компанія ще молода, але вже встигла завоювати довіру багатьох людей. Смак як уже стало зрозуміло з назви у цієї жижі-яблучний, а тобто солодкий з тонкими нотками кислинки.

Рідина складається на 30% (VG) та 70% (PG), вміст нікотину - 3 мг. Йде в продаж ця суміш в обсязі 120 мілілітрів, а це не так і мало, так що ви будете насолоджуватися улюбленою рідиною протягом тривалого часу.

Малоазійське яблуко з холодком

  • Об'єм: 120 мл.
  • Склад: (PG) - 70% та (VG) - 30%

Ви можете купити Harum Manis Apple 120ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: С холодком, Фруктовые
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися