Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Harum Manis Pineapple 120ml

(0) відгук
Артикул: 806218 Виробник: Harum

Немає в наявності

Вирішили пройтися по екзотиці і виробники з Малайзійської компанії з виробництва рідин для електронного ширяння Harum Manis, і випустили свою нову суміш яка також увійшла в їх нову лінійку рідин заснована на фруктах, під назвою-Pineapple, в обсязі 120 мілілітрів, що зробить ваше ширяння цієї рідини довгим та приємним.

Смак у цієї суміші є за традицією фруктовим, а тобто солодким і неймовірно смачним, але все ж тут вони вибрали один фрукт-ніжний ананас, який ми всі так сильно любимо.

Співвідношення нікотину в даній рідині - 3 міліграми, і це зробить ваше ширяння не сильно жорстким і таким вже шкідливим для здоров'я.

Ананас із холодком.

  • Об'єм: 120 мл.
  • Склад: (PG) - 70% та (VG) - 30%

Ви можете купити Harum Manis Pineapple 120ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 120мл
Никотин: 3мг
Вкусы: С холодком, Фруктовые
Страна: Малайзия

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися