Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Humble Salts Blue Dazzle

(0) відгук
Артикул: 807384 Виробник: Humble

Немає в наявності

Humble Salts Blue Dazzle від компанії Humble – фантастичний мікс, що містить нотки легкої, повітряної солодкої вати та відмінно вираженої ягідної палітри із солодощі лохини з чорницею та невеликою кислинкою, яку дає лохина. А в міксі з солодкою ватою цей смак буде незамінним для любителів попарити щось "незвичайне", тому що нікотин не Техаш можна повноцінно насолоджуватися цим смаком. І якщо ви все ж таки вирішите придбати цю рідину, то ви ні крапельки не пошкодуєте про її покупку.

Ви можете купити Humble Salts Blue Dazzle та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 48мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые, Десертные
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися