Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Humble Berry Blow Doe Salts

(0) відгук
Артикул: 807383 Виробник: Humble

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Рідина Humble від найвідомішого американського бренду. Як і ранні, можна чекати гори насиченого яскравого смаку та солодощі та відмінної якості та збалансованості, які вважаються забійною класикою зі світу вейпінгу.

Смак солодкого цукрового льодяника з жуйкою, яка розташована всередині, яку доповнює невелика кисла нотка чорниці з червоною стиглою малиною. Цей цукровий льодяник буде поступово розкривається у вас на смакових рецепторах, він радуватиме вас і ваші рецептори своїм смаком і принесе лише приємні відчуття від даної рідини.

Ви можете купити Humble Berry Blow Doe Salts та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 35мг, 48мг
Солевой никотин: 1
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися