Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Im Vape Apple 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4112 Виробник: I'm Vape

Немає в наявності

Нарешті нам представили по справжньому якісну суміш, яка повністю передає смак інгридієнтів, таку рідину нам виготовив популярний виробник рідин для електронних сигарет і вейпів I'm Vape, і назвали її - Apple 120 ml.

Смак як можна було здогадатися це яблуко, але не зовсім звичайне, це соковите кисло-солодке яблуко, яке ви пам'ятатимете довгий час після першого вдиху пари з цим смаком. В даний час цю суміш можна придбати в об'ємі 120 мл.

Знайти таку прекрасну рідину можна буде у нашому вейп-шопі Sigaretka, і купити її зможе практично кожен покупець, тому що ціни у нас найнижчі.

Ви можете купити Im Vape Apple 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися