Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Im Vape Tobacco 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4116 Виробник: I'm Vape

Немає в наявності

Цього разу ми побачимо нове поєднання інгридієнтів, яке закохає в себе багатьох вейперів, які люблять хороші та якісні рідини, виготовив нам таку прекрасну рідину відомий виробник рідин для електронного ширяння I`m Vape, і назвали вони цю суміш - Tobacco 120 ml.

Ця рідина комбінує в собі такі інгредієнти як якісний тютюн і ніжний кокос. Після одного вдиху такої рідини ви опинитеся на сьомому небі від насолоди. На даний момент рідина доступна в об'ємі 120 мл.

Придбати таку прекрасну рідину можна буде в нашому інтернет-магазині Sigaretka, за вигідною для всіх ціною, яка зовсім не кусається.

Ви можете купити Im Vape Tobacco 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Табачные
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися