Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

З чого складається рідина для вейпу

Кожен вейпер повинен знати, з чого складається рідина для електронних сигарет. Насправді туди входить лише кілька компонентів. Серед них пропіленгліколь, гліцерин, нікотин та ароматизатор.

Пропіленгліколь (PG) є абсолютно безпечною речовиною. Як харчова добавка позначається (E1520). Його вже багато років використовують у виробництві лікарських засобів і навіть вводять усередину. Також пропіленгліколь активно застосовують у косметичній індустрії. У деяких алкогольних напоях він є розчинником. А в рідині для вейпів – це сполучна речовина. Зовні пропіленгліколь виглядає як прозора рідина без кольору з ледь помітним запахом. Чим більше у складі жижі пропіленгліколю, тим більш насиченим буде смак, і з'явиться відчуття "удару по горлу", тобто тяга буде міцнішою. Але в такому разі пара буде меншою.

Не менш важливою складовою є гліцерин (VG) . Від кількості цієї речовини в жижі залежить обсяг пари. Якщо в рідині для електронних сигарет переважає гліцерин, а не пропіленгліколь, то тяга буде легкою і ніжною, при цьому хмара пари буде величезною. Зовні ця рідина дуже в'язка, прозора, але безпечна. Гліцерин вже багато років використовують у косметичній та фармакологічній промисловості. Гліцерин додає випічці об'єму, макарони робить менш клейкими, а у вейпінгу відповідає за утворення пари. Отже, ви точно вже стикалися у житті з гліцерином. Організм нормально його сприймають як за ковтанні, і при вдиханні, якщо, звісно, не випити літр за раз.

До складу рідини для електронних сигарет входить нікотин . Про його шкоду відомо чимало. Однак безпечніше отримувати нікотин не від звичайних цигарок, а з електронних. Це допомагає мінімізувати його шкоду. Курець відчуває потребу в нікотині, тому при переході на пару можна поступово зменшувати вміст нікотину і таким чином легко кинути палити або насолоджуватися невеликою кількістю нікотину з найменшою шкодою здоров'ю. Безнікотинові рідини також існують. Вони популярні серед шанувальників кальянів чи тих, хто ніколи не курив. Завдяки таким рідинам у вас не виникне звикання.

Рідини можуть мати різний рівень вмісту нікотину:

0 - немає нікотину

від 1 до 3 – низький вміст нікотину (легкі)

від 3 до 6 – середні

від 6 до 9 - міцні

від 9 до 12 - дуже міцні

від 12 і вище - дуже кепські

Як кажуть, на смак і колір товариша немає, але найпопулярнішими є рідини з вмістом нікотину від 3 до 6 мг. Для початківців підійдуть і слабше, а для тих, хто вже багато років курить - міцні. Просто спробуйте кілька варіантів, щоб вибрати для себе найбільш підходящий за вмістом нікотину.

Ароматизатор також не є обов'язковим компонентом рідини для електронних сигарет, проте саме він додає смаку. Зазвичай цей компонент натуральний, тому він не шкодить вашому здоров'ю. Для затятих курців або для тих, хто бажає перейти в пару, найкраще підійдуть тютюнові ароматизатори. Запах тютюну здаватиметься звичним і вам не важко перейти в пару. Однак, на 100% такого ж смаку, як у сигарети, ви не знайдете. Вейп не може давати ні смаку, ні запаху, що тліють продуктів горіння, адже під час ширяння цього не відбувається. Популярні ягідні смаки. Варто звернути увагу саме на ті, які ви любите вживати. Вибір тут дуже широкий: полуниця, смородина, суниця, малина тощо. Майже кожен вейпер має у своєму арсеналі ягідний мікс. Всі через це проходили, і вам варто спробувати. Для щоденного вечірнього ширяння - це найкраще рішення. Будь-який фруктовий смак підніме вам настрій і підбадьорить. Рідини із цитрусом стали класикою. Популярним є і аромат яблука. А для любителів солодощів виробники рідин для електронних сигарет створили справді круті аромати – шоколад, тирамісу, жуйка. Все дуже реалістичне. Для гурманів існують також жижі зі смаками різних напоїв. Молодь любить літати кока-колу. Любителі кави можуть порадувати себе рідиною зі смаком капучино чи латі та ще й з ноткою рому чи коньяку. Вибір справді широкий. Бувають навіть особливі жижі зі смаком селери та кислих фруктів. Починати слід із класичних варіантів.

Майже всі вейпери-початківці при виборі рідини для електронної сигарети звертають увагу тільки на смак. Вони думають, що якщо придбати жижу з улюбленим кавуном або ментоловим ароматом, то ширяння точно принесе їм задоволення. Однак надзвичайно важливо врахувати співвідношення пропіленгліколю та гліцерину, кількість нікотину у складі. Інакше одержати бажане не вдасться. Але все це приходить із досвідом. Головне розуміти, що всі компоненти безпечні, а якщо вибирати жижу без нікотину, то і здоров'я буде в порядку, і ви будете задоволені.