Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Jam Monster Apple 100 мл

(0) відгук
Артикул: 3100 Виробник: Jam Monster

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Рідина Apple 100 мл – фруктова магія, смак свіжого тіста та чудовий баланс компонентів від Jam Monster. Рідина виділяється не типовим, але дуже смачним відтінком теплої і кисло-солодкої яблучної м'якоті в цукровому сиропі. Джем із яблук різних сортів покриває на вдиху класичний для виробника смак підсмажених тостів. Комбінація має свіжий, вивірений та по-справжньому преміальний смак. Тонкий штрих в загальну гаму вносить смак олії, що має подібності з ніжним кремом і вихором, що проноситься на видиху.

Apple від Jam Monster – еліксир повноцінної насолоди для всіх любителів дорогих десертів зокрема та фруктових міксів загалом.

VG/PG 75/25

Jam Monster

Зберігання:

Зберігати у прохолодному та захищеному від світла місці, у щільно закритій оригінальній упаковці. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Термін придатності 18 місяців (при 0С - +25С).

Як використовувати:

Перед використанням добре збовтати. Контейнер має блокування для захисту дітей та друку. Щоб відкрити, натисніть кришку одночасно, поверніть її вліво.

Ви можете купити Jam Monster Apple 100 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися