Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Jam Monster Melon Colada Ice 100 мл

(0) відгук
Артикул: 3941 Виробник: Jam Monster

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Приготуйтеся до незабутніх канікул у тропіках, адже нещодавно відомий Американський бренд Jam Monster випустив нову лінійку рідин для електронного ширяння під назвою Melon Colada.

Цей смак поєднує в собі мікс соковитого ананаса, ніжної дині та яскравий смак кокосу, цей смак ви відчуватимете ще довго. Ця рідина виготовлялася для тих, хто любить незвичайні фруктові смаки, і я думаю, ця рідина їм сподобається.

Купити його не складе вам великої праці, тому що коштує вона не дорого, але ті відчуття, які ви випробуваєте від куріння вейпу з цим смаком, ви не забудете їх ще довго.

VG/PG 75/25

Ви можете купити Jam Monster Melon Colada Ice 100 мл та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Фруктовые, С холодком
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися