Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Японська вата Koh Gen Do

(0) відгук
Артикул: 700330 Виробник: Koh Gen Do
Ціна: 20 грн
В наявності
шт.

Органічна очищена вата Koh Gen Do для самообслуговуваних атамайзерів, кліромайзерів, дріпки.

Органічна чиста вата Koh Gen Do. Виробляється у Японії. Компанія успішно працює з 1986 року. Спочатку пластинки вати призначені для косметичних цілей (маски для обличчя і т.д.) саме тому японці повністю виключили синтетику і хімічну обробку вати, тобто бавовни. Вата не має ні смаку, ні запаху, що чудово відбивається на передачі смакових відчуттів. Вата Koh Gen Do дуже пружна, волокно листа має строго орієнтовану структуру, добре тягнеться та не рветься. Кожен лист має прямо прямокутну форму 8х6 см.

Ціна укзану за 1 аркуш вати.


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте ? (097) 652-88-40

Ви можете купити Японська вата Koh Gen Do та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися