Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Електронна сигарета це

Електронну сигарету було винайдено в Китаї вченим фармацевтом Хон Ліком. Підштовхнуло його на це смерть від куріння, палко улюбленого ним батька. Докладніше про історію створення електронної сигарети перейдіть за цим посиланням .

Хоч і створена е-сигарета була більше десяти років тому, активізувався цей напрямок лише в останні три – чотири роки, і став називатися ВЕЙПІНГОМ. В англомовному співтоваристві використання електронних сигарет називається VAPING . Відповідно, у російській мові використовується запозичене слово вейпінг. Ну а якщо розібратися конкретніше, то в англомовних країнах електронна сигарета називається - персональний випарник personal vaporizer PV, і позиціонується як альтернатива куріння. Персональний випарник має на увазі під собою пристрій для споживання нікотину в альтернативній формі.

Тепер розберемося, чому в альтернативній формі?

Відповідь проста, всі знають що традиційне куріння тютюну дуже шкідливо, через те, що в димі цигарок міститься дуже багато смол (та майже вся таблиця Менделєєва) які і гублять наш організм. У «personal vaporize» відсутня ця гидота, та й доставляє нікотин в мозок людини в рази швидше, ніж внутрішньовенні ін'єкції або нікотинові жуйки та пластирі.

Чому електронна сигарета стала такою популярною?

Ми зупинимося на тому, що ні для кого не секрет у здатності нікотину регулювати настрій та покращувати когнітивні функції організму , як наслідок це викликає залежність та мотивацію його подальшого вживання. Підкреслю, ні хто не стверджує, що електронна сигарета нешкідлива, але в порівнянні з традиційним курінням, як стверджує Міністерство охорони здоров'я Англії, на 95% нешкідливіше для організму людини. Електронна сигарета це альтернатива тютюнопаління, це новий рівень саморегулівного споживання нікотину.

В електронній сигареті залишається елемент психологічної залежності, процес куріння. Як стверджують багато психологів, люди, які заспокоюються при курінні, насправді крім ефектів нікотину, відчувають якусь підсвідому паралель дій, тобто фіксовані на «оральній» стадії розвитку (це період коду діти отримують їжу через сосок матері, плачуть, бо голодні , поїли-заспокоїлися).

Так само крім психологічної залежності, залишається важлива складова, парильник може змінювати отримувану дозу нікотину, за допомогою затяжок, рідини та девайсу, що використовується. Ще з плюсів електронної сигарети можна наголосити на відсутність пасивного куріння , відсутність їдкого тютюнового диму, запаху на руках, жовтого нальоту на зубах. Цікавий плюс усвідомлення запаху курева… адже я теж так смердить. І ще процес вейпінгу - куріння електронних сигарет, надалі може запустити елемент гри, бажання самостійно отримати більше пари. У принципі все це робить електронну сигарету популярною.

А взагалі краще не палити, не починати палити, кинути палити це добре, не палити – отже, зберегти здоров'я!

І так, зробимо короткі висновки з пройденої теми:

  • А краще не курити взагалі
  • Використання електронних сигарет, ВЕЙПІНГ, на даний час супер альтернатива традиційному куріння.

З повагою, + Юрій