Обслуговуваний атомайзер ProCore Remix від компанії Joyetech – це сучасний, стильний та багатофункціональний атомайзер, який має бути у кожного парника. 

Якщо двома словами, то Jotetech ProCore Remix - це комплект, що складається з дріпки, двох баків (2 і 4.5 мл) і RTA. 
Основна ідея цього комплекту полягає у можливості створити власний атомайзер. Як зібрати власний атомайзер: Почати потрібно із найпростішого та елементарного, а саме з sub ohm баків. 
Перетворити стандартний бак на 4.5. мл компактний бочок на 2 мл дуже просто. Для цього потрібно лише відкрутити частину шахти та замінити скло. От і все. Тут нема нічого цікавого.
Перетворення sub ohm бака RTA здійснюється також дуже просто. Для цього викрутіть випарник, встановіть його замість бази, що обслуговується, закрийте куполом і насолоджуйтеся ароматною парою. Слід звернути увагу на те, що використовувати маленьке скло не вийде, оскільки деталі несумісні, але це не зіпсує задоволення від пари. 

Найцікавіше в атомайзері Jotetech ProCore Remix, що обслуговується, - це дріпка. Перетворення відбувається буквально за кілька хвилин. На базу, що обслуговується, накрутіть спідницю і встановіть зверху пластикову основу. От і все. 

Висновок. Атомайзер Jotetech ProCore Remix, що обслуговується, - це якісний комплект трансформер, який повинен бути у кожного. З його допомогою парильник може забути про необхідність купувати додаткові атомайзери.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Ви можете купити Joyetech ProCore Remix та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.
| Объем бака: | 2мл, 4.5мл |
| Диаметр: | 25мм |