Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juice Head - Blueberry Lemon

(0) відгук
Артикул: 806479 Виробник: Juice Head

Немає в наявності

Смак Blueberry Lemon від Juice Head - це сік із лісової чорниці та кислого лимона, змішані разом для кисло-солодкого фруктового! Гладкий смак диких чорниць чудово поєднується з терпким і гострим лимонним соком Мейєра. Насолоджуйтесь ароматом свіжих фруктів із кожною затяжкою!

Зберіть усі смакові рецептори та вирушайте на найближчу ягідну ферму, де можна збирати пишні стиглі ягоди чорниці. Ці солодкі ягоди дають аромат лісових ягід, який шукали ваші смакові рецептори! Як тільки ми наповнили наші відра тисячами солодких лісових ягід, ми прямуємо в найближчий лимонний гай. Повітря наповнене ароматом терпких лимонів Мейєра. Додавання цитрусу до цього чудового рідкого напою є сміливим рішенням, додаючи багатий та кислий смак, який високо цінується. Кожен лимон розрізається навпіл, щоб показати темно-жовтий центр, повний запашного лимонного соку. Половини лимона стискають доти, доки кожна остання крапля не буде віджата зі шкірки.

Ви можете купити Juice Head - Blueberry Lemon та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 100мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися