Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juice Head Salts - Blueberry Lemon

(0) відгук
Артикул: 806481 Виробник: Juice Head

Немає в наявності

Чорнично-лимонна рідина на сольовому нікотині від Juice Head - це вишукане створення солей нікотину, що поєднує розслаблюючий ефект нікотину в поєднанні з соковитими ароматами чорниці та пікантного лимона. Ми знаємо, що задовольнити ваші смакові рецепти. Вони будуть просити більше, тому дайте їм те, що вони хочуть і візьміть 30 мл пляшки рідини на сольовому нікотині з чорниці з лимоном від Juice Head на весь день.

Ця рідина підходить тільки для систем і баків з сигаретною затяжкою. Такий тип рідин не підходить для використання в Саб-Омних атомайзерах, тому що велика кількість пари з великою кількістю нікотину може спричинити передозування!

Ви можете купити Juice Head Salts - Blueberry Lemon та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися