Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Juice Head Salts - Pineapple Grapefruit

(0) відгук
Артикул: 806483 Виробник: Juice Head

Немає в наявності

Рідина на сольовому нікотинесі з смаком ананасового грейпфрута від Juice Head - це вишукане поєднання солей нікотину, змішаним з ароматами соковитого ананасу та солодкого грейпфрута. Ми знаємо чим порадувати ваші смакові рецепти. Вони будуть просити більше, тому дайте їм те, що вони хочуть і візьміть 30 мл пляшку ананасового грейпфрута від Juice Head.

Pineapple Grapefruit від Juice Head – це якісне та божественне освіження від розслаблюючих солей нікотину, змішаних зі свіжими стиглими ананасами у поєднанні із соковитим грейпфрутом. Цей аромат Juice Head занурить вас у лабіринт, заплутаний у багатих ананасових виноградних лозах, коли ви приймете свіжий вітерець солодкого грейпфрута. Ви будете блукати через соковиті та солодкі хвилювання, але пригода на цьому не закінчується. Прямо вниз по літньому полю знаходиться кремовий терпкий фонтан, що поєднує пишний аромат, який чудово поєднується зі свіжими ананасами та солодким грейпфрутом.

Ви можете купити Juice Head Salts - Pineapple Grapefruit та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 30мл
Никотин: 25мг, 50мг
Солевой никотин: 1
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися