Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Juicer Yum Yum 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4023 Виробник: Juicer

Передзамовлення
Цей товар тільки їде до нас, але ви можете оформити передзамовлення залишивши свій номер телефону!

Yum Yum – це класичне поєднання стиглого та соковитого кавуна з солодкою та ніжною динею. Незважаючи на знайомий всім смак, ця рідина має свою особливість. Смак рідини не змішані, а плавно переходять. Починається затягування смаком кавуна, а закінчується ароматом дині.

Виготовляється ця рідина на території України під брендом Juicer. Але вона виготовлена за європейськими технологіями і не поступається якістю навіть найдорожчим торговим маркам. Рідина має справді насичений смак за рахунок того, що виробник використовує лише натуральні харчові добавки та ароматизатори.

Ви можете купити Juicer Yum Yum 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: Фруктовые
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися