Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Як я кинула курити або з чого складається електронна сигарета

Агресивні антинікотинової компанії змусили мене всерйоз замислитися і доставили безліч незручностей, впевнена, не мені однієї. Кидати курити я вже пробувала не раз і відчула на собі всі «принади розставання» з цією звичкою, дякую, більше не хочеться, хоч і випити каву з сигаретою в улюбленому кафе, я вже не можу. ЗАРІЩЕНО. Здавалося б, патова ситуація, АЛЕ я так просто не здавалася, прочитала в ніті про електронну сигарету - вирішила спробувати. І скільки ж незрозуміло-страшних слів на мене впало атомайзер , клеромайзер , створилося таке відчуття, що атомну станцію купую, голова просто йшла кругом. Здаватися не в моїх правилах, тому давайте розбиратися.

Отже перше, що я дізналася, це те, що електронні сигарети продаються двома варіантами, почнемо з більш простого, це коли сигарета продається цілком + зарядний пристрій з USB виходом, так званий стартовий пакет , на ньому і розглянемо з чого складається ес:

1. Акумулятор електронної сигарети - все легко, чим потужніше - тим краще (у стартових пакетах, він йде зазвичай від 650 до 1100 mAh) і найпростіший, без регуляторів напруги, електронного табло та інших цікавих і новомодних штук, тільки кнопка для подачі напруги на верхню частину

2. Верхня частина (ось тут і починаються ті самі майзери) - має кілька основних видів. Тут треба згадати про принцип роботи електронних сигарет, це випарник тобто те, що Ви вдихаєте, це ПАР, а не дим, думаю, ця новина приведе в захват любителів кольянів, тому що носити в кишені величезний кольян, якось не зручно , А ес цілком можливо. Отже верхня частина ес - клеромайзер , ще часто його називають ковпачок, верхівка, бочка, в загальному ком як зручно (нагадаю, що ми розглядаємо як приклад звичайний стартовий комплект) По суті це ємність для рідини буває від 1.5 мл до 2.1 мл. Зверху є мундштука (менш ясна його частина), в середині знаходиться нагрівач. Відразу потрібно сказати, що в стартових комплектах, верхня частина, Ви пам'ятаєте, клеромайзер, не розбірний, тобто його не можна розкрутити і почистити або замінити згорілий нагрівач (випарник) , він розрахований, дуже приблизно, на місяць, але спалити його можна і за пару хвилин, у наступній статті поясню як, все простіше, ніж здається.

3. Зарядний пристрій, зазвичай з USB на одному кінці і з «вкруткою» для батареї, а так само з маленькою лампочкою (індикатором) яка світиться червоним, якщо батарея в процесі заряджання або зеленим, якщо батарея повністю заряджена. Думаю слід зазначити, що від комп'ютера батарея заряджається відсотків на 70, а от якщо через адаптери від 220V, то тут вже на всі сто.

Ось у принципі і все про стартовий набір, якщо сподобалося ставте лайк.

Автор: +Надія


Для отримання більш детальної інформації про електронні сигарети, заправки електронних сигарет, або досвід ширяння, телефонуйте за номером ☎ (097)652-88-40

674