Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

 (050)6523934  (097)6528840  (063)2070081  (044)3616843

Як заправити картридж JUUL

Картриджі компанії JUUL не передбачають повторного використання . Це пов'язано з гарантією якості продукції, що випускається. З метою вашої безпеки, ми настійно не рекомендуємо розкривати їх.

Сьогодні ми з вами розкриємо важливу тему, як правильно заправити оригінальний картридж JUUL . Умовно, ми розділили цю процедуру за кілька кроків. Але забіжимо трохи вперед і заздалегідь обговоримо про результат роботи, результат може бути як позитивним, так і негативним, все залежить від стану картриджа і правильності проведеної роботи.

Крок перший

Ми знімаємо мундштук із капсули картриджа.

Як заправити картридж JUUL

Картридж джул складається з декількох частин, нижня частина – це капсула картриджа зі спіралькою всередині та верхня частина, темна кришка – мундштук, що кріпиться на клямках капсули картриджа. Ваш потрібно підчепити мундштук з кожного боку фіксаторів, а потім просто зняти його з картриджа. Це мабуть найскладніша процедура, будьте уважні та обережні, пластик мундштука відносно крихкий, не зламайте його. Рекомендуємо поддевать мундштук плоским і твердим предметом, наприклад, звичайним пінцетом для вій.

Другий крок

Зніміть гумову заглушку

Як заправити картридж JUUL

Гумова заглушка легко виймається з капсули картриджа, тут можна скористатися зубочисткою. Нагадаємо, картридж виготовлений із харчового пластику, так що тут у нас все добре, жодного клею, гумка тримається за рахунок пазів.

Крок третій

Заправте картридж сольовою рідиною

Як заправити картридж JUUL

У момент цієї процедури рекомендуємо використовувати баночку із тонким носиком. Переконайтеся, що обидві сторони капсули картриджа заповнені рідиною, оскільки повітропровід обдування спіралі розділяє камеру картриджа на дві частини, так само будьте уважні, не заправляйте рідину в повітропровід картриджа, розташований по центру.

Крок четвертий

Встановіть гумову заглушку та мундштук на вихідні місця.

Як заправити картридж JUUL

Після остаточної заправки капсули картриджа встановіть гумку на місце, переконайтеся, що вона сидить щільно і рівно прилягає до верхньої частини нашого контейнера. Після цього встановлюємо наш мундштук на місце, при цьому потрібно переконатися, що він зафіксувався на фіксаторах картриджа.

Після заправки картриджа джул, підопічний може спочатку трохи плюватися, це нормально, просто візьміть картридж і несильно продуйте на серветку зайву рідину.

Якою рідиною заправляти JUUL

Ми рекомендуємо заправляти JUUL будь-якою сольовою рідиною, представленою на нашому сайті у відповідному розділі. Так як дана рідина має співвідношення всіх інгредієнтів VG50/PG50, чого і вимагає технічні характеристики картриджа JUUL, така ж рідина за складом спочатку заправлена в нього.

Чи можна заправляти джул звичайною рідиною?

Так само можна заправити картридж і рідиною на органічному нікотині і без нього, але головне потрібно суворо дотримуватись співвідношення VG/PG - 50/50, так само допускається 60/40. Якщо заправити картридж рідиною з великим вмістом гліцерину, він просто швидко згорить, так як вата (фітіль) картриджа не буде встигати просочуватися рідиною за рахунок сильної в'язкості рідини.

Висновок, рідина для JUUL може бути будь-якого виробника, головне дотримуватися її співвідношення.

JUUL картридж, що заправляється

Компанія НЕ ВИРОБЛЯЄ багаторазові картриджі. Це розходиться з інтересами компанії, і звичайно на ринку є сумісні пристрої. Ми рекомендуємо розглядати вже добре перевірені варіанти:

заправний картридж W01 Cartridge 1.8 Ом від OVNS

картридж JC01 Pro Cartridge 1.5 Ом, що заправляється, від того ж виробника OVNS

Термін служби подібних картриджів залежить від багатьох факторів, як правило, це близько двох тижнів роботи. Не забуваємо про рідину та її склад, не допускаємо пересушування картриджа.

34676