Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Katzeweiss Emerald 60 ml

(1) відгук
Артикул: 4159 Виробник: Katzeweiss

Немає в наявності

На цей раз ми побуваємо з вами в тропічному раю завдяки новій рідині для електронного ширяння від відомої компанії Katzeweiss яка випускає якісні суміші, вона сподобається тим, хто любить солодкі та ніжні рідини, назвали вони її - Emerald 60 ml.

Смак у неї досить звичайний, але манера виконання безшумна, вони взяли манго і легку прохолоду, і посилили це поєднання в неможливу кількість разів, і вона стане найкращим вашим вибором.

Придбати цю рідину можна буде зараз у нашому інтернет-магазині Sigaretka, за вигідною для всіх ціною яка сподобається багатьом нашим покупцям.

Ви можете купити Katzeweiss Emerald 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 0мг, 1.5мг, 3мг
Вкусы: С холодком, Фруктовые
Страна: Россия

Александр Примак 31 october 2020, 17:42

Вкусная

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися