Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Katzeweiss Green tea 60 ml

(0) відгук
Артикул: 4160 Виробник: Katzeweiss

Немає в наявності

Зараз ми розглянемо рідину, яка сподобається тільки справжнім цінителям ніжного та солодкого смаку. Випустив таку рідину відомий виробник рідин для електронних сигарет та вейпів Katzeweiss, і назва у неї досить проста - Green tea 60 ml.

Це смак звичайного зеленого чаю з додаванням жасмину, ця пара тонізуватиме вас при кожному вдиху пари. При виготовленні цієї суміші завжди використовуються тільки кращі матеріали, але ціна від цього фактора не зростає завдяки ціновій політиці компанії.

Купити цю суміш не складе вам труднощів адже коштує вона не дорого і також замовити ви її зможете у нас на сайті Sigaretka.

Ви можете купити Katzeweiss Green tea 60 ml та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Вкусы: Напитки
Страна: Украина

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися