Сайт призначений для осіб, які досягли 18 років

Натискаючи кнопку "Продовжити", Ви підтверджуєте, що Вам більше 18 років і Ви згодні переглядати матеріали, призначені лише для дорослих.

Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, закрийте вкладку браузера, щоб залишити сайт.


Доставка Новою Поштою. Час роботи Пн – Пт. з 10:00 до 18:00. Сб - Нд з 10:00 до 16:00

Khali Vapors Devil's Punchbowl Ice

(0) відгук
Артикул: 806517 Виробник: Khali Vapors

Немає в наявності

Рідина Devil's Punchbowl Ice від виробника Khali Vapors - суміш гуави з м'яким персиковим відтінком та гарним охолодженням льоду. Ця найніжніша рідина заморозить ваші смакові рецептори.

Якщо не дивлячись на етикетку взяти флакон з цією жижкою, то за запахом її взагалі не відрізнити від попереднього міксу, все ті ж солодкі нотки гуави і невеликий відтінок аромату свіжої персикової м'якоті. Неймовірно, як той самий мікс може змінитися при додаванні холодка: тут гуава відчувається вже з першого затягування, але набагато солодше, ніж у попередньому міксі, ніби щойно вийняли з морозильника заморожені шматочки гуави, а персик ще точніше відчувається на післясмаку м'якоттю за приємним холодом. Кулера в міксі не пошкодували, але найголовніше те, що смак свіжої м'якоті нікуди не зник, фрукти стали набагато яскравішими, і насолоди в рідині стало набагато більше. Холодна варіація Devil's Punchbowl зроблена для любителів холодних міксів.

Ви можете купити Khali Vapors Devil's Punchbowl Ice та замовити доставку по Києву та Україні: Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава , Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Ужгород, Біла Церква, Слов`янськ, Бровари та інші міста України.

Объем: 60мл
Никотин: 3мг
Страна: Америка

Write a message

Please rate on a scale of 5
Відео ще не додано!

Ви дивилися